1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Dla ucznia
  4. Dla rodzica
  5. Dokumenty
  6. Artykuły
  7. Multimedia

newsy iconEKO HISTORIA 24 Października 2018
10 Październik to Ogólnopolski Dzień Drzewa z tej okazji w Centrum Edukacji ogłoszony został konkurs na wymyślenie imienia dla drzewa, które uczniowie naszej szkoły uroczyście posadzili we wrześniu.
Propozycji nazwy dla naszego młodziutkiego jeszcze Dąbka było wiele, wygrał - "CEntruś".
newsy iconCE POMAGA!!! 18 Października 2018
Możesz na 100 uczniów z CE liczyć w trudnej sytuacji, gdy w Twoje życie wda sie szereg komplikacji !
CE POMAGA !!!
100 Dawców Szpiku na 100 lat Niepodległej Polski.
ZAPRASZAMY 7.XI.2018 DZIEŃ DAWCY SZPIKU W CE W ZABRZU !!!!
newsy iconSukces uczniów Centrum Edukacji 18 Października 2018
12 września 2018 r. reprezentacja Centrum Edukacji zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Zabrza i Rejonu w sztafetowych biegach przełajowych!!! Życzymy chłopakom złota w FINALE WOJEWÓDZKIM !!!
newsy iconPROJEKT WŁĄCZ HISTORIĘ 18 Października 2018
W tym roku Centrum Edukacji wraz z nauczycielami historii p.K.Dobrzyńska oraz p. A. Łacwikiem po raz pierwszy wzięło udział w projekcie historycznym #BohaterON. Nasi uczniowie z każdego oddziału Technikum oraz każdej klasy Liceum "włączyli historię " przez 63 dni ogólnopolskiej kampanii społecznej łączącej pokolenia upamiętniliśmy Powstańców Warszawskich wysyłając Im symboliczne pocztówki.
Centrum Edukacji- PAMIĘTAMY!
newsy iconSKO W CE, CZYLI SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY 18 Października 2018
Czas akcji: 10 października (środa), godz. 11.10 – 12.00. Miejsce akcji: s. 220 (II p.) Inicjator akcji: tradycyjnie mgr K. Kurczyna (polonista) Bohaterowie: kilkunastu uczniów z naszego gimnazjum, liceum i technikum ...
newsy iconNowoczesne zawody czekają na ciebie w Technikum nr 1 - Ogólnopolski Tydzień Kariery 2018 w Centrum Edukacji 04 Października 2018

W dniach 15-19 października 2018 r. w całej Polsce odbywa się Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK2018). W tym roku tydzień ten poświęcony jest tematowi "Bądź architektem swojego szczęścia.". Ma on zwrócić uwagę na źródła i możliwości wsparcia młodzieży i dorosłych w wyborach dróg edukacyjnych i zawodowych. W ramach tego wydarzenia w naszej szkole odbędą się następujące działania:
1. Kiermasz ofert pracy Młodzieżowych Biur Pracy 15.10.2018 r. 10.00 - 13.00 (hol na parterze szkoły);
2. Dni otwarte pracowni technicznych kształcących w zawodach: technik informatyk i technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej (15, 16 i 17.10.2018, godz. 9.00 – 14.00);
3. Uczestnictwo w konkursach organizowanych w ramach OTK.
Wszystkich zapraszamy do czynnego udziału w OTK2018 oraz konkursach, zwłaszcza uczniów planujących dalszą edukację w Technikum nr 1 i IX Liceum Ogólnokształcącym w Zabrzu.
>> Ogólnopolski Tydzień Kariery 2018 - PROGRAM
>> "Chłopska Szkoła Biznesu" - Regulamin
>> "Chłopska Szkoła Biznesu" - Zgłoszenie
>> Konkurs literacki - regulamin
>> Konkurs fotograficzny - regulamin
>> Konkurs multimedialny - regulamin
newsy iconSamorząd Uczniowski 04 Października 2018
W dniu 28.09.2018 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Miło nam ogłosić, że Przewodniczącą Szkoły została Wiktoria Chmielewska z klasy 2Lb a pomagać jej będą zastępcy: Daniel Kurdek z 4Ta oraz Mikołaj Poloczek z 3Ls. Gratulujemy i życzymy owocnej pracy w roku szkolnym 2018/2019. Szczegółowe informacje dostępne będą na szkolnej tablicy informacyjnej.
newsy icon100 tysięcy drzew na 100 -lecie niepodległości Polski 1918-2018 03 Października 2018
W ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości zrealizowany został kolejny projekt w Centrum Edukacji. Nauczyciele historii p.K.Dobrzyńska oraz p. A.Łacwik czuwali nad przebiegiem uroczystości. W naszej szkole w to wydarzenie zaangażowani zostali przedstawiciele każdej klasy zarówno na poziomie Liceum Ogólnokształcącego jak i Technikum oraz ostatnie klasy gimnazjalne. Projekt ma kształtować świadomość historyczną, budując tożsamość obywatelską i wzmacniając poczucie wspólnoty ...
newsy iconJak ten czas leci ... znowu Skarbnikowe Gody. 30 Września 2018
W sobotę 29 września zaczęliśmy od zbiórki w CE (10.30), a kwadrans później ruszyliśmy do centrum miasta. Zgodnie z hasłem "Kolorowe miasto" niektórzy uczniowie, a nawet nauczyciele, mieli zielone elementy ubioru i dodatki (znaczy ekologicznie). Jeden z uczniów przebrał się za franciszkanina (brązowy habit), co też miało wymowę ekologiczną.

newsy iconSPOTKANIA Z HISTORIĄ 30 Września 2018
"Za drutami- obozowe dzieje Zabrza w XX w" to tytuł konferencji, która odbyła się w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Zabrzu. 25 IX 2018 klasa II Lb wraz z nauczycielami historii p.K.Dobrzyńską oraz A.Łacwikiem, uczestniczyła w tym wydarzeniu. W czasie konferencji uczniowie naszego Liceum mieli niezwykłą okazje zobaczyć na archiwalnych fotografiach historię naszego miasta i regionu od momentu wybuch I wojny światowej do końca lat 80' XXw, oglądając dawne miejsca odosobnienia w Zabrzu. Organizatorem wydarzenia była Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Fusieckiego w Zabrzu oraz IPN odział w Katowicach w ramach projektu Spotkania z Historią.
newsy iconKONKURS HISTORYCZNY 30 Września 2018
Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach zorganizował konkurs "Pocztówka na sto lat - moja Niepoległa". W konkursie brali udział uczniowie p. J.Leszczyńskiej oraz p.K.Dobrzyńskiej z naszego Liceum oraz Technikum. Zadaniem uczniów było zaprojektowanie pocztówki dotyczącej upamiętnienia stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Trzymamy kciuki za naszych!
newsy iconPRZYSTANEK HISTORIA 30 Września 2018
Centrum Edukacyjne IPN w Katowicach - "Przystanek Historia" przygotowało w tym roku warsztaty plastyczno-historyczne. W dniach 19, 20, 21 IX uczniowie ostatnich klas gimnazjalnych wraz z nauczycielem historii p. K.Dobrzyńską mieli okazję stworzyć własny komiks z historią w tle. Tematem zajęć było Odzyskanie Niepodległości. W czasie trzech dni warsztatów uczniowie wysłuchali również wykładu o Historii Polski w chwili Odzyskania Niepodległości wygłoszonego przez historyka p. Tomasza Goneta. Prace naszych uczniów można podziwiać na stronie www Przystanek Historia.
newsy iconKomunikat w sprawie RODO ! 21 Września 2018
RODO - "INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH I DANYCH TRANSMISYJNYCH", czyli tzw. >> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
newsy iconKOMUNIKAT ! 11 Września 2018
Informacja w sprawie stypendium szkolnego na rok szk. 2018/19
Centrum Edukacji w Zabrzu informuje, że wnioski o przyznanie stypendium szkolnego w roku szkolnym 2018/19 będą przyjmowane do 17.09.2018r. (zgodnie z art. 57§4 KPA DzU z 2017 poz. 1257). Kryterium dochodowe we wrześniu 2018r. wynosi 514 zł netto na osobę , a od 1 października 2018r. ulegnie zmianie i wyniesie 528 zł na osobę. ...
newsy iconRekrutacja do projektu "Nasza jakość - Twoja szansa ..." – ostatni rok realizacji 11 Września 2018
Zapraszamy uczniów Technikum nr 1, do udziału w rekrutacji w projekcie "Nasza jakość - Twoja szansa - kompleksowy program rozwoju szkolnictwa zawodowego". W projekcie tym zdobędziesz dodatkowe umiejętności w ramach zajęć specjalizujących (programowanie, bazy danych, połączenia instalacji i urządzeń OZE), szkoleń przygotowujących do egzaminów kwalifikacyjnych, kursów certyfikowanych (prawo jazdy kat B, kurs wózków widłowych, język programowania C++, Uprawnienia SEP, Fotowoltaika), płatne staży wakacyjnych.

>> Formularze do pobrania
newsy iconŚcieżki Kopernika – nauka i zabawa w Laboratoriach na Politechniki Śląskiej 06 Września 2018
Rusza kolejny nabór do projektu "Ścieżki Kopernika" - zapraszamy uczniów wszystkich klas szkół średnich (Technikum nr 1 i IX Liceum Ogólnokształcące) do udziału w projektach "Zabrzańskie ścieżki Kopernika" - Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki (IŚIE) oraz "Ścieżki Kopernika w Zabrzu" - Wydział Inżynierii Biomedycznej (IB) – moduł I i II. ...
>> REGULAMIN rekrutacji i uczestnictwa w projekcie "Ścieżki Kopernika w Zabrzu"
>> REGULAMIN rekrutacji i uczestnictwa w projekcie "Zabrzańskie Ścieżki Kopernika"
>> Ścieżki Kopernika w Zabrzu - opis modułów
>> ZABRZEŃSKIE ŚCIEŻKI KOPERNIKA - PREZENTACJA MULTIMEDIALNA
newsy iconZAPROSZENIE ! 06 Września 2018
Zapraszamy na piknik rodzinny z mnóstwem atrakcji!!! Data 8 września 2018 r. godz. 12.00-18.00
Miejsce "Parku 12C" przy ulicy Sienkiewicza 43.
>>> ZOBACZ PLAKAT
newsy iconInformacje o programie "Dobry start" 19 Czerwca 2018
1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu "Dobry Start". Dzięki programowi rodzice i opiekunowie – bez względu na dochody – otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł. Będą mogli przeznaczyć je na zakup m.in. przyborów szkolnych, czy odzieży na nowy rok szkolny. Świadczeniem zostaną objęci wszyscy uczniowie do ukończenia 20. roku życia. W przypadku dzieci niepełnosprawnych wsparcie będzie przysługiwało do ukończenia 24. roku życia. Program "Dobry Start" to również wsparcie dla uczestników zajęć rewalidacyjno-wychowawczych od 7. roku życia do zakończenia zajęć.
Więcej informacji na:     >> Stronie programu       >> PLAKAT        >> ULOTKA
newsy iconLekcji historii w Muzeum w Gliwicach 16 Czerwca 2018
Klasa ILb wraz z wychowawcą p. K.Dobrzyńską oraz p.W.Przybyłą uczestniczyła wczoraj w lekcji historii w Muzeum w Gliwicach. Temat zajeć: "Wybuch II wojny światowej- prowokacja gliwicka". Uczniowie mieli okazję zwiedzić Radiostację oraz wysłuchać bardzo ciekawej historii, tego miejsca - historii której nie ma w podręcznikach.
newsy iconNOWE FILMY 16 Czerwca 2018
Dwa nowe filmy: "Sesja naukowa z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę" i "MŁODZIEŻOWE SPOTKANIA Z KULTURĄ - Gatunki filmowe: horror" zrealizowane przez Szkolną Telewizję Internetową.
ZOBACZ FILMY - >> Szkolna Telewizja Internetowa CE "MULTI NEWS"
newsy iconKomunikat ! 08 Czerwca 2018
W sekretariacie szkolnym (p. 108) jest do odebrania decyzja w sprawie przyznania II części stypendium szkolnego. Upoważnionym do odbioru decyzji jest wnioskodawca (rodzic lub pełnoletni uczeń). Termin realizacji tj. zwrot poniesionych kosztów na cele edukacyjne, na podstawie przedstawionych faktur do 22.06.2018r.
newsy iconWAŻNY KOMUNIKAT ! 25 Maja 2018
Szanowni Absolwenci ,
Dyplomy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie dla absolwentów, którzy uzyskali wykształcenie średnie 27 kwietnia 2018 r. będą do odbioru od godziny 12.00 dnia 25 maja 2018 roku w sekretariacie uczniowskim. Zapraszamy.
newsy iconIII KONWENCJA FITNESS W CENTRUM EDUKACJI 23 Maja 2018
22.05.2018r. w Centrum Edukacji miała miejsce III Konwencja Fitness połączona z Dniami Otwartymi Szkoły.
ZOBACZ FILM - >> Szkolna Telewizja Internetowa CE "MULTI NEWS"
FOTORELACJA na >> YOUNGFACE.TV - CENTRUM EDUKACJI
newsy iconIII Konwencja FITNESS oraz Dni Otwarte Szkoły 15 Maja 2018

Przedstawimy i pokażemy Wam w zarysie świat fitness i sportu, będzie wspólna zabawa, radość i wysiłek.
Będzie głośno i energetycznie. Bądź fit razem z nami w tym dniu Zapraszamy 22 maja 2018r.
newsy iconEgzaminy zawodowe w sesji czerwiec-lipiec 2018 r. 09 Maja 2018
Przypominamy uczniom i absolwentom CE, aby sprawdzili terminy egzaminów z poszczególnych kwalifikacji.
Harmonogram egzaminów znajduje się na tablicy korkowej na I piętrze. Zapraszamy
.
newsy iconTargi Edukacyjne w Zabrzu 2018 25 Kwietnia 2018
17 kwietnia 2018 r. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu odbyły się XX Zabrzańskie Targi Edukacji "Szkolne Prezentacje", na których pojawiła się również nasza szkoła – Centrum Edukacji.
Zobacz film na szkolnym >> FaCEbooku
newsy iconŁączy Nas Pamięć- 75 rocznica Powstania w Getcie Warszawskim 19 Kwietnia 2018
19 IV 2018r. Centrum Edukacji było uczestnikiem Akcji Żonkile! Nauczyciele historii p. Karolina Dobrzyńska oraz p.Adam Łacwik korzystając z materiałów edukacyjnych Muzeum Historii Żydów Polskich - Polin przygotowali uczniów do upamiętnienia 75 Rocznicy Powstania w Getcie Warszawskim. Ponieważ "Łączy nas pamięć" - taką nazwę nosi projekt upamiętniający to wydarzenie - wszyscy uczniowie Liceum i Technikum naszej szkoły obejrzeli film "Nie było żadnej nadziei" oraz rozdali 75 własnoręcznie przygotowanych żonkili.
newsy iconPODSUMOWANIE KONKURSU HISTORYCZNEGO 17 Kwietnia 2018
16 IV 2018 r odbył się w naszej szkole II MIEJSKI KONKURS HISTORYCZNY pt" Wybrani Władcy Polski i ich czasy- Władysław Łokietek i Kazimierz Wielki". Za organizację konkursu odpowiedzialni byli historycy z Centrum Edukacji p. Karolina Dobrzyńska oraz p. Adam Łacwik dodatkowo w jury konkursu zasiadł wyśmienity historyk naszej szkoły z-ca dyrektora p. Mariusz Świetlik. Uczniowie byli fantastycznie przygotowani za co bardzo dziękujemy nauczycielom!!! ... WYNIKI ...
newsy iconPROJEKTY GIMNAZJALNE W CE 12 Kwietnia 2018
10.04.2018r. w Centrum Edukacji w Zabrzu odbyły się prezentacje gimnazjalne. Uczniowie przygotowali ciekawe wystąpienia z historii, wiedzy o filmie, modzie, e-sporcie, zjawiskach paranormalnych.
FOTORELACJA na >> YOUNGFACE.TV - CENTRUM EDUKACJI
newsy iconKonkurs Historyczny Senatora RP 03 Kwietnia 2018
W ogłoszonym przez Kancelarię Senatu RP konkursie historycznym pt.;" Orzeł Biały - Nasza Duma" biorą udział uczniowie naszego Liceum Ogólnokształcącego - Jakub Czapski z klasy Ib uczeń p. K.Dobrzyńskiej oraz Julia Nanko z klasy IIa uczennica p. A. Łacwika. Uczniowie dotarli do etapu Okręgowego, teraz liczymy na etap Ogólnopolski.
newsy iconIX Wojewódzki Konkurs Historyczno- Literacki 03 Kwietnia 2018
Poseł do Parlamentu Europejskiego Jadwiga Wiśniewska chcąc zachęcić młodzież do podejmowania samodzielnych poszukiwań badawczych oraz wnikania w istotę procesów historycznych zorganizowała w tym roku już IX Konkurs Historyczno- Literacki "Prawda i kłamstwo o Katyniu". Do etapu wojewódzkiego z naszej szkoły dostała się uczennica p. K. Dobrzyńskiej z klasy II gimnazjum Emilka Węgrzynowicz. Laureaci Konkursu otrzymają możliwość wyjazdu do Parlamentu Europejskiego w Brukseli.
newsy iconV Olimpiada Solidarności 03 Kwietnia 2018
15 III 2018 Fundacja Centrum Solidarności z Gdańska zorganizowała V edycję "Olimpiady Solidarności. Dwie dekady historii". Do wojewódzkiego etapu zakwalifikowało się 70 uczniów w tym nasi licealiści Kamila Grzela oraz Artur Kaługa, których przygotowali p. A. Łacwik oraz p. K. Dobrzyńska. Uczestnicy Olimpiady po rozwiązaniu testów z wiedzy historycznej spotkali się w Muzeum Izby Pamięci Kopalni "Wujek" gdzie wysłuchali wykładu p. S.Płatka przywódcy strajku w grudniu 1981r. który został ranny w czasie pacyfikacji.
newsy iconNAUKOWO W CE 22 Marca 2018
W związku ze stuleciem zakończenia I wojny światowej, odzyskania niepodległości i Powstania Wielkopolskiego zorganizowaliśmy 21 marca (pierwszy dzień wiosny) kolejną regionalną sesję popularnonaukową zatytułowaną "Zdarzyło się wczoraj ...". Nasza konferencja to tylko jeden z punktów szeregu imprez związanych z obchodami 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości – wcześniej odbył się konkurs plastyczny ...
newsy iconDzień Przedsiębiorczości 2018 – poznaj swój przyszły zawód! 16 Marca 2018
Dzień Przedsiębiorczości jest projektem sprzyjającym podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. W obecnym roku szkolnym odbędzie się on 21 marca 2018 r. W projekcie tym co roku bierze udział około 100 uczniów szkół średnich, którzy odbywają jednodniowe praktyki u pracodawców różnych branż w firmach z naszego regionu.
>> INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE       >> Informator 1        >> Informator 2        >> PLAKAT
newsy iconII MIEJSKI KONKURS HISTORYCZNY "Wybrani władcy Polski i ich czasy" 10 Marca 2018
Konkurs skierowany jest do szkół podstawowych i gimnazjalnych. Konkurs odbędzie się w Centrum Edukacji w Zabrzu 16 IV 2018r. Organizatorzy p.K.Dobrzyńska oraz p.A.Łacwik czekają na zgłoszenia. Tegoroczny zakres tematyczny to biografie dwóch ostatnich władców z Dynastii Piastów. UWAGA - atrakcyjne nagrody! ZAPRASZAMY !
newsy iconRozstrzygniecie Szkolnego Konkursu Historycznego 10 Marca 2018
W naszej szkole odbył się Konkurs Historyczny z okazji "100 lat Polski Niepodległej 1918-2018". Bardzo dziękujemy wszystkim,którzy dostarczyli swoje prace w terminie - plakaty były wspaniałe , po obradach -organizatorzy konkursu p.K. Dobrzyńska i p.A. Łacwik - wyłonili zwycięzców są nimi Jakub Czapski oraz Edyta Wieczorek z klasy ILb. GRATULUJEMY !
>> ZOBACZ ZWYCIĘSKI PLAKAT
newsy iconSukcesy siatkarzy i siatkarek! 09 Marca 2018
Dzięki świetnej grze, nasza drużyna siatkarzy zajęła pierwsze miejsce w swojej grupie eliminacyjnej i awansowała do Finału Mistrzostw Zabrza! Nasze siatkarki też zasługują na ogromne brawa. Zdecydowanie wygrały eliminacje i awansowały do Finału!
Więcej o sukcesach sportowych uczniów Centrum Edukacji na szkolnym >> FaCEbooku
newsy iconSUKCES DRUŻYNY KOSZYKARZY 09 Marca 2018
Drużyna koszykarzy Centrum Edukacji wygrała etap rejonowy w Rudzie Śląskiej. Zapewniony mamy awans do rozgrywek na poziomie wojewódzkim. To ogromny sukces naszych chłopaków!!! Skład drużyny: Piotr Salamon, Daniel Drzaman, Natan Kampka, Alan Duś, Paweł Świąć, Paweł Janus, Adam Janusz, Mateusz Malik, Wiktor Widerski. Trener drużyny - Michal Grzyb.
newsy iconPrelekcja "Nieletni wobec prawa" 09 Marca 2018
W dniu 25.01.2018 klasy I Lb oraz II Lb uczestniczyły w prelekcji na temat : "Nieletni wobec prawa". Zajęcia odbyły się dzięki zaangażowaniu wychowawców klas p. A.Franckiewicz, K.Dobrzyńskiej oraz p.E.Dworskiej naszej pedagog. Lekcję z młodzieżą poprowadził młodszy aspirant O.Burakiewicz z Komendy Miejskiej w Zabrzu. Bardzo dziękujemy za świetne przygotowanie i bardzo ciekawy wykład. Młodzież słuchała z dużym zainteresowaniem. To była bardzo cenna lekcja.
newsy iconMODA NA POLSKI 04 Marca 2018
W piątek 23 lutego po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły pojawili się na znanej cyklicznej imprezie "Moda na polski" (IX edycja), zorganizowanej tym razem w MOK Guido (całość prowadził polonista Piotr Michna). Centrum Edukacji reprezentowała 16-osobowa grupa z klasy I La pod opieką wych. mgr K. Kurczyny ...
newsy icon800 maturzystów zatańczyło w centrum miasta poloneza 28 Stycznia 2018
Wielkie, przedmaturalne tańczenie w Zabrzu. 800 maturzystów na Placu Warszawskim zatańczyło tradycyjnego poloneza. Chociaż idealnie równo nie było, to główne założenie zostało zrealizowane. –Tanecznym krokiem w nowe życie, dorosłe życie – mówi Paulina Wróbel, Centrum Edukacji w Zabrzu. 800 maturzystów z Zabrza odtańczyło na Placu Warszawskim poloneza. Każdego roku za przygotowania odpowiada inna szkoła. W tym roku liderem było Centrum Edukacji w Zabrzu.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i filmów na szkolnym >> FaCEbooku
Piszą o nas - relacja w >> TVS.PL
newsy iconSPOTKANIE UCZNIÓW CE Z PRZEDSTAWICIELAMI WYDZIAŁU BIOINŻYNIERII POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ 24 Stycznia 2018
8.01.2018r. w Centrum Edukacji miało miejsce spotkanie z przedstawicielami Wydziału Bioinżynierii Politechniki Śląskiej. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z działalnością naukową katedry. Spotkanie to miało zachęcić młodych ludzi do włączenia się w tzw. "Zabrzańskie Ścieżki Kopernika", czyli cykl zajęć w laboratoriach Politechniki Śląskiej ...
Czytaj więcej ... na >> YOUNGFACE.TV - CENTRUM EDUKACJI
newsy iconSPELLING BEE sezon 5 24 Stycznia 2018
Za nami finał V Międzyszkolnego Dyktanda z Języka Angielskiego "Spelling Bee". Słowa przeliterowane, nagrody przyznane, emocje powoli opadają :) Po raz kolejny bawiliśmy się wyśmienicie!!! Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, zapał i uśmiech na twarzy. Najlepszymi w tym roku okazali się: Adam Kołt z Gimnazjum nr 1, Jan Wilk z ZS 10 oraz, Maja Gaweł z ZSO 11. Gratulujemy!!!
newsy iconFinał Mistrzostw Zabrza w koszykówce 24 Stycznia 2018
W poniedziałek 15.01.18r. w ZCKOiZ odbył się Finał Mistrzostw Zabrza w koszykówce. Nasza drużyna w składzie: Bartosz Kowalczyk, Piotrek Salamon, Daniel Drzaman, Alan Duś, Paweł JanusWiktor Widerski, Natan Kampka, Paweł Świąc, Adam Janusz zajęła PIERWSZE MIEJSCE i tym samym awansowała do rozgrywek rejonowych!!! Ogromne gratulacje dla chłopaków i ich trenera Michała Grzyba!!!
newsy iconŚcieżeki Kopernika na Politechniki Śląskiej - Laboratoria stoją otworem dla uczniów CE 12 Stycznia 2018
Zapraszamy uczniów wszystkich klas szkół średnich (Technikum nr 1 i IX Liceum Ogólnokształcące) do udziału w projektach "Zabrzańskie ścieżki Kopernika" - Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki (IŚIE) oraz "Ścieżki Kopernika w Zabrzu" - Wydział Inżynierii Biomedycznej (IB) – moduł III i IV. Oba wydziały otwierają przed wami swoje laboratoria ...
>> REGULAMIN rekrutacji i uczestnictwa w projekcie "Ścieżki Kopernika w Zabrzu"
>> REGULAMIN rekrutacji i uczestnictwa w projekcie "Zabrzańskie Ścieżki Kopernika"
>> Ścieżki Kopernika w Zabrzu - opis modułów
>> ZABRZEŃSKIE ŚCIEŻKI KOPERNIKA - PREZENTACJA MULTIMEDIALNA

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Deklaracja dostępności

Dziennik elektroniczny Vulcan
Facebook Centrum Edukacji
youngface.tv/centrum-edukacji
Multi News/centrum-edukacji
Brazowa tarcza 2021
Brazowa tarcza 2015
Szkolny Klub Sportowy GWAREK Zabrze
PO WER
Erasmus plus
nasza jakość twoja szansa
Zawód jutra
Aktywna tablica
Akademia Śląska
Biuletyn Informacji Publicznej - Zabrze
Elektroniczna Platforma Usług Administracji PublicznejLista artykułów  • Lista gazetki  • Newsy
Valid XHTML 1.0  • Valid CSS 3
Daniel 'zoNE' Gabryś