1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Dla ucznia
  4. Dla rodzica
  5. Dokumenty
  6. Artykuły
  7. Multimedia

newsy iconPokaz bokserski 09 Listopada 2012
W dniu 17.10.2012 roku w naszej szkole zorganizowano młodzieżowy pokaz bokserski. Niecodzienna impreza sportowa odbyła się na sali gimnastycznej i trwała jedną godzinę lekcyjną. Spotkanie sportowe rozpoczęło się ciekawym i efektownym pokazem walki bokserskiej w wykonaniu naszych uczniów : Dominiki Knieć, Bartka Kulińskiego i Jonatana Kruk.
newsy iconRUSZYŁA SZKOLNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ 31 Października 2012
Wzorem lat ubiegłych rozpoczęły się rozgrywki Szkolnej Ligi Piłki Nożnej dla klas szkół ponadgimnazjalnych. W tegorocznych zmaganiach bierze udział sześć ekip, które rozgrywając mecze systemem "każdy z każdym" wyłonią mistrza szkoły - zdobywcę Pucharu Dyrektora Centrum Edukacji.

Terminarz rozgrywek dostępny jest pod tym linkiem.


newsy iconCENTRUM EDUKACJI NAJLEPSZE W ZABRZU! 31 Października 2012
Dnia 20 października w Zespole Szkół nr 10 w Zabrzu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Zabrza w Tenisie Stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych. Nasza szkoła w składzie: Adrian Bąk, Dawid Mac i Piotr Kudzia (pod opieką p. Ratajczaka) zajęła drużynowo pierwsze miejsce, a w klasyfikacji indywidualnej na podium stanęli Adrian Bąk oraz Dawid Mac, zajmując odpowiednio drugie i trzecie miejsce.
Zwycięstwo w Mistrzostwach Zabrza dało naszej szkole awans do zawodów rejonowych.
newsy iconKINO PRZEZ DUŻE "K", CZYLI SDKF "ORION" 29 Października 2012
Szkolny Dyskusyjny Klub Filmowy "Orion" (nazwa od gwiazdozbioru i ambitnej niegdyś wytwórni amerykańskiej Orion Pictures) w sali 220 działa już w CE kilkanaście lat (wtedy nasza placówka zwała się Zespołem Szkół Zawodowych). Spotykamy się w poniedziałki co 2 tygodnie. Niewątpliwie nasz DKF jest fenomenem może nie tylko w Zabrzu, skoro działa regularnie tak długo bez żadnej przerwy.

newsy iconSZKOLNY (ZŁOŚLIWY) KONKURS ORTOGRAFICZNY 09 Października 2012
Wzorem lat ubiegłych po raz kolejny (straciłem już rachubę) odbył się w Centrum Edukacji Szkolny Konkurs Ortograficzny Anno Domini 2012 (zdążyliśmy więc przed końcem świata zapowiedzianym przez kalendarz Majów). Stało się to 3 października (środa) o godz. 11.00 w sali polonistycznej nr 220 (po generalnym remoncie). Ogółem zgłosiło się 20 uczniów, ostatecznie przybyło ich 18 z kilku klas liceum i technikum (tym razem bez gimnazjum).
newsy iconWybory do Samorządu Szkolnego 09 Października 2012
W środę 3 października 2012 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego pod nadzorem Komisji Wyborczej Centrum Edukacji, na kadencję 2012-2014.
Na poszczególne stanowiska zostali wybrani:
Przewodniczący Samorządu Szkolnego – Lewandowska Paulina
Wiceprzewodniczący Gimnazjum – Piwko Tamara
Wiceprzewodniczący Szkół Średnich – Kołodziej Adam
Natomiast w skład Samorządu Szkolnego na stanowiskach jej członków wchodzą wszyscy kandydaci.
newsy iconKRAKÓW (NIE TYLKO) MUZEALNY 01 Października 2012
We wtorek 25 września Anno Domini 2012 o godzinie 8.30 z parkingu koło DMiT ruszyliśmy autokarem na spotkanie przygody w podwawelskim grodzie a ciekawą relacje z wycieczki można przeczytać poniżej. Zachęcamy :)

newsy iconDni Otwarte Pracowni Centrum Edukacji 27 Września 2012
W ramach IV Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, Szkolny Ośrodek Kariery przy Centrum Edukacji ma zaszczyt zaprosić uczniów drugich i trzecich klas gimnazjalnych z Waszych Szkół wraz z opiekunami na organizowane "Dni Otwarte Pracowni Centrum Edukacji".
Naszym celem jest przybliżenie uczniom zawodów technika informatyka i elektronika oraz ich uczestnictwo w lekcjach otwartych prowadzonych przez naszych nauczycieli w pracowniach: informatycznej i sterowników numerycznych.
Naszą Szkołę odwiedzić będzie można w dniach 17 i 18 października 2012 r.
newsy iconOLIMPUS 14 Września 2012
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
I NIEMIECKIEGO "OLIMPUS" DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM

- Odbędzie się 07.11.2012
- zgłoszenia przyjmuje p. Czarnota (s. PA2), p. Ustupska (s.22) oraz p. Załęska-Michniak (j.niemiecki) do końca września
- wpisowe 7,50zł
- zapraszamy wszystkich uczniów gimnazjum!!
newsy iconWyniki konkursu "Zabrzańskie Dni ECDL'a w Centrum Edukacji" 23 Maja 2012
Zapraszamy wszystkich uczestników konkursu na uroczyste wręczenie certyfikatów i nagród rzeczowych.
Wręczenie nagród odbędzie dn. 30.05.2012 (środa) o godz. 11.00 w Przedszkolu 33 w Zabrzu przy ul. Sobieskiego 3B w czasie IV Sympozjum w ramach Dni Otwartych ECDLa pt. "Z ECDLem przez życie".
Pierwsze 6 osób otrzyma nagrody rzeczowe. Wśród pozostałych uczestników zostaną rozlosowane 2 nagrody pocieszenia. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat udziału w konkursie oraz drobny upominek rzeczowy.
Serdecznie zapraszamy.Organizatorzy.
Wyniki konkursu
newsy iconPierwsze paryskie koty za płoty 15 Maja 2012
Grupa naszej młodzieży gimnazjalnej z klas pierwszych i drugich w kwietniu pojechała zwiedzać Paryż. Wycieczka ta była przeprowadzona w ramach projektu "Poznaję, badam, wiem", w którym uczestniczy nasze gimnazjum.

newsy iconKolejne przedsięwzięcie Comeniusa w Centrum Edukacji w Zabrzu 13 Maja 2012
W tym roku szkolnym Technikum nr 1 w Centrum Edukacji w Zabrzu rozpoczęło realizację w ramach programu "Uczenie się przez całe życie" projekt Upper Secondary Education according 'ET 2020' - "Od szkoły średniej do Uniwersytetu i Rynku Pracy".
Przewidywany czas realizacji projektu wynosi 2 lata.
Opis projektu
newsy iconZabrzańskie Dni ECDL'a w Centrum Edukacji 26 Kwietnia 2012
Chcieliśmy serdecznie zaprosić do udziału w Konkursie Zabrzańskie Dni ECDL'a w Centrum Edukacji. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół gimnazjalnych. Organizatorem konkursu jest Centrum Edukacji w Zabrzu.Konkurs przeprowadzony będzie w terminie: 15 maja 2012 wtorek od godz. 9.00 w Centrum Edukacji w Zabrzu. Zgłoszenie do Konkursu potwierdza nauczyciel danej szkoły mailowo do dnia 10 maja 2012. Zgłoszenia przesyłamy na maila cekonkurs@wp.pl podając nazwę szkoły oraz ilość uczniów.
Regulamin konkursu
newsy iconSzkolna Liga Piłki Nożnej 24 Kwietnia 2012
Zakończyła się V edycja Szkolnej Ligi Piłki Nożnej w hali o puchar Dyrektora Centrum Edukacji dla klas ponadgimnazjalnych. W rozgrywkach startowało 10 zespołów.
Drugi raz z rzędu rozgrywki wygrała drużyna z klasy 3 technikum (3Tb), która po zaciętym meczu finałowym pokonała drużynę z klasy 2 technikum (2Tb), trzecie miejsce zajęła drużyna z klasy 4 technikum (4Ta). Gratulujemy uczestnikom i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym.
newsy iconTIK!-TAK? 16 Kwietnia 2012
Przypominamy wszystkim zainteresowanym, że II edycja konkursu TIK!-TAK? rusza już w poniedziałek, 16 kwietnia 2012r. o godzinie 00:00 uruchomiony zostanie system GRY. Zapraszamy wszystkich uczniów do rejestracji, cierpliwego oczekiwania na @ z hasłem i sam udział w grze. Powodzenia!

Link do rejestracji:
newsy iconDzień Przedsiębiorczości 2012 14 Lutego 2012
Tradycyjnie uczniowie szkół średnich mogą wziąć udział w Dniu Przedsiębiorczości, który w tym roku odbędzie się 22 marca. Głównym celem tej ogólnopolskiej akcji jest poznanie specyfiki pracy oraz zatrudnienia na konkretnym stanowisku w wybranej przez siebie firmie. Wymaga to pobrania formularzy zgłoszeniowych (Karty zgody rodziców, Karty zgłoszenia ucznia, Karty zgłoszenia konsultanta – opiekuna ucznia) od doradcy zawodowego, ze strony szkolnej lub organizatora i oddaniu wypełnionych ankiet najpóźniej 16 marca do p. Krzysztofa Kaptur (sala nr 2). W tym dniu zamiast na zajęcia lekcyjne pójdziecie do pracodawcy i będziecie mogli zweryfikować swoje wyobrażenie na temat pracy na konkretnym stanowisku. Jeżeli macie zdolności fotograficzne i reporterskie możecie zrobić fotoreportaż (prezentacja, film) i wysłać go na konkurs – szczegóły na stronie organizatora.

Serdecznie zapraszam
Doradca zawodowy
Krzysztof Kaptur
newsy iconGłosuj: Sportowa Twarz Zabrza 2011: Marian Ryndak 19 Stycznia 2012
Głosuj w internecie na Sportową Twarz Zabrza 2011. Miło nam donieść, że jednym z kandydatów jest Marian Ryndak. Po obliczeniu głosów zostaną wyodrębnienie najlepsi, na podstawie uzyskanych punktów (od 10 do 1) za zajęcie odpowiedniej pozycji w poszczególnych głosowaniach - smsowo-facebookowym oraz internetowym. Zwycięży osoba, która sumarycznie zgromadzi największą liczbę punktów. Głosowanie zakończy się o północy z 12 na 13 lutego 2012. Codziennie możecie oddać pięć głosów na naszego kandydata.
newsy iconDni Kultury 13 Stycznia 2012
Zapraszamy wszystkich chętnych do zaprezentowania swoich uzdolnień w ramach szkolnych Dni Kultury. Impreza jest planowana na ostatni tydzień stycznia, ewentualnie na początek II semestru. Szukamy uzdolnionej młodzieży w kategoriach: muzyka, taniec, kabaret, itp. Można się zgłaszać u wychowawców klas, lub u Huberta Przybysza z klasy II Tb.
newsy iconSzkolna Liga Piłki Nożnej 23 Grudnia 2011
Zakończyła się pierwsza runda szkolnej ligi piłki nożnej Centrum Edukacji klas ponadgimnazjalnych. Rozgrywki są prowadzone w dwóch grupach po pięć drużyn.
W grupie pierwszej prowadzi drużyna z klasy 2 technikum (2Tb), a w grupie drugiej – drużyna z klasy 3 technikum (3Tb), która broni tytułu mistrzowskiego z ubiegłego roku szkolnego. Rozgrywki zostaną wznowione w marcu 2012r. Zapraszamy do kibicowania.
newsy iconKierunki techniczne – pewna praca. 20 Grudnia 2011
27 listopada grupa 30 uczniów Technikum uczestniczyła w Dniu Otwartym Wydziału Mechaniczno – Technologicznego. Celem wizyty było zapoznanie się uczniów z bogatą bazą dydaktyczna wydziału oraz z kierunkami prowadzonymi w poszczególnych katedrach. Uczniowie uczestniczyli również w Targach Pracy na których mogli się przekonać w jakich zawodach obecnie firmy poszukują pracowników do swoich Firm. Relację z wizyty można zobaczyć w galerii.

Krzysztof Kaptur
newsy iconWyjazd do Berlina 20 Grudnia 2011
Dnia 12 grudnia odbyła się 6-dniowa wycieczka do Berlina. Poniżej znajdują się recenzje uczniów, którzy brali w niej udział.

Wycieczka do Berlina trwała 6 dni, od 12 grudnia do 17 grudnia. Głównym celem była integracja z innymi uczniami, zwiedziliśmy też część Berlina.
newsy iconProjekt "Od szkoły średniej do Uniwersytetu i Rynku Pracy" 07 Listopada 2011
W tym roku szkolnym Technikum nr 1 W Centrum Edukacji w Zabrzu rozpoczęło realizację w ramach programu "Uczenie się przez całe życie" projekt "Od szkoły średniej do Uniwersytetu i Rynku Pracy".
Przewidywany czas realizacji projektu wynosi 2 lata. Główne założenia projektu to m.in
newsy iconGIMNAZJUM HALLOWEEN 03 Listopada 2011
Hallo... hallo...
To my Duchy Naczelne chcemy Wam opowiedzieć pewną historię. Dawno, dawno temu (a było to w zeszły piątek) do CE przybyły wszystkie znane nam upiory, wiedźmy, strachy i czarownice. Jak co roku chcieli odbyć swój sabat.
newsy iconDNI OTWARTE I TARGI PRACY W CE 24 Października 2011
W dniach 18 – 20 października odbyły się po raz kolejny Dni Otwarte Centrum Edukacji.
Pierwsze dwa dni to spotkania z młodzieżą okolicznych gimnazjów (nr 1, 25, 29), w ramach których uczniowie zapoznali się ze specyfiką zawodów technik informatyk i elektronik oraz wzięli udział w lekcjach otwartych w pracowniach informatycznych i elektronicznej.
newsy iconDzień Edukacji Narodowej czyli niebo w gębie 19 Października 2011
Dnia 13.10.2011 jak co roku hucznie świętowaliśmy nasze święto czyli Dzień Edukacji Narodowej. Tradycja to fajna sprawa, a jako że my też fajni jesteśmy i nasza szkoła fajna jest, no i oczywiście Ci, bez których by jej nie było czyli nasi NAUCZYCIELE, postanowiliśmy z pełnym rozmachem uczcić to święto.
newsy iconCE na trzecim miejscu w tenisie stołowym 18 Października 2011
Dnia 15.10 odbyły się Mistrzostwa Zabrza Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym. Nasza szkoła w składzie: Mateusz Połenczak - kl. III TC, Piotr Kudzia i Tomasz Kmiciński - kl. II TB zajęła trzecie miejsce drużynowo oraz Mateusz Połenczak trzecie miejsce indywidualnie. Opiekunem drużyny był nauczyciel W-Fu - Henryk Ratajczak.
newsy iconLEKCJA PRZYRZĄDÓW POMIAROWYCH 09 Października 2011
Dnia 8 września 2011 klasa 2TB wzięła udział w praktycznej lekcji przyrządów pomiarowych, inicjatorem której była pani Joanna Świderska-Ksyta. Dzięki uprzejmości pływalni NEPTUN w Gliwicach nasi uczniowie zobaczyć mogli budowę i działanie urządzeń odpowiedzialnych za właściwe funkcjonowanie tak dużego obiektu, po to by następnie zanalizować swoje obserwacje i zastosować je w praktyce podczas lekcji w szkole. Ich zaangażowanie i chęć zdobycia dodatkowych informacji nagrodzone została godziną pływania i dobrej zabawy. A oto filmik z tego wyjścia:
newsy icon2TB NA CZANTORII 09 Października 2011
Rok szkolny na dobre się rozpoczął. Chcąc złapać oddech przed czekającą nas ciężką pracą zdecydowaliśmy się na jednodniowy wypad do Ustronia na Czantorię Wielką (995 m n.p.m.). Choć trasa wcale nie była płaska, niczym rącze strzały pomknęliśmy na szczyt, aby móc rozkoszować się pięknem polskiej jesieni i niesamowitym krajobrazem rozciągającym się wokoło. Kontemplacjom naszym towarzyszyła wierna harmonijka ustna, która niczym czarodziejski flet dodawała nam siły i mobilizowała do dalszej wędrówki, i tak udało nam się zdobyć również Przełęcz Beskidek (684 m n.p.m). Było cudownie, choć niewielką trwogą napełnił nas "dystans" dzielący nas od najbliższego pociągu powrotnego do domu;ale i tu odnieśliśmy sukces. W końcu, choć zmęczeni to jednak zadowoleni wróciliśmy do Zabrza. Było warto.
newsy iconProjekt - "Poznaję, badam, wiem" 03 Października 2011
Gimnazjum nr 11 uczestniczy w projekcie "Poznaję, badam, wiem" realizowanym przez Urząd Miejski w Zabrzu współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki "Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic w jakości usług edukacyjnych".

Celem projektu jest zmniejszenie dysproporcji oraz zwiększenie szans dalszego rozwoju edukacyjnego 960 uczniów i uczennic 12 gimnazjów z terenu Zabrza poprzez zwiększenie ich wiedzy i umiejętności w zakresie przedmiotów przyrodniczo-informatycznych, humanistycznych, artystycznych oraz języków obcych.

W ramach projektu możliwe jest uczestniczenie w dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych organizowanych na terenie gimnazjum oraz w wycieczkach edukacyjnych.

Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne. zasady rekrutacji i niezbędne dokumenty do pobrania
newsy iconComenius 2009/11 30 Września 2011
W dniu 30.09.2011 roku oficjalnie zakończyliśmy wszystkie prace nad projektem z Programu Comenius "Uczenie się przez całe życie", w który zaangażowane były szkoły z 10 krajów europejskich tj. z Włoch, Norwegii, Grecji, Portugalii, Bułgarii, Hiszpanii, Litwy, Turcji, Rumunii i oczywiście z Polski. Temat tego projektu PRZYSZLI NAUCZYCIELE EUROPEJSCY ściśle związany jest z modelem współczesnego europejskiego nauczyciela.

W trakcie dwóch lat współpracy staraliśmy się znaleźć wspólny mianownik pomiędzy oczekiwaniami nauczycieli a otaczającą ich rzeczywistością szkolną. Mając na uwadze systemy kształcenia nauczycieli w całej Europie zmierzyliśmy się z zadaniem stworzenia wspólnego dla całej Europy "PORADNIKA NAUCZYCIELA W OPARCIU O STRATEGIĘ LIZBOŃSKĄ" Poradnik ten, jak również pozostałe produkty naszych działań odnaleźć można w języku angielskim na oficjalnej stronie projektu: https://files.itslearning.com lub na stronie szkoły, gdzie znajduje się produkt polski.

Akcentem finałowym naszych działań była konferencja z udziałem telewizji, podczas której projekt zaprezentowany został nie tylko nauczycielom i uczniom naszej szkoły. Naszymi honorowymi gośćmi byli prof. Leonardo Pangalo z Włoch, dyrektorzy zaprzyjaźnionej szkoły oraz przedstawiciele organu prowadzącego.
newsy iconZapowiedzi teatralne 09 Września 2011
2.10 w niedzielę o 12:00 odbędzie się przedstawienie Cholonek w Katowickim teatrze Korez.
Bilet ulgowy jest w cenie 30zł. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Joanną Świderską w celu nabycia biletu do dnia 20.09.2011.

Bytom - Teatromania
Pantomima Wrocławska - "Osąd"

Korea Południowa - Pansori Brecht SACHEON-GA
7-16 października
newsy iconSzkolna Liga Piłki Nożnej 06 Września 2011
Serdecznie informujemy, że rusza tegoroczna V edycja Szkolna Liga Piłki Nożnej. Zapraszamy wszystkich uczniów do zapisów, zgłoszenia prosimy zostawiać u nauczycieli
W-F'u. Zgłoszenia dotyczą jedynie klas ponadgimnazjalnych. Wszelkie rejestracje do 16-tego września.
newsy iconTematy prezentacji maturalnych 03 Września 2011
Informujemy, iż na stronie ukazała się lista tematów prezentacji maturalnych z języka polskiego na maj 2012.

Lista jest dostępna pod linkiem:
newsy iconRozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 25 Sierpnia 2011
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Centrum Edukacji odbędzie się w czwartek 01.09.2011 o godzinie 9.
newsy iconEgzaminy poprawkowe i spisy podręczników 05 Lipca 2011
Egzaminy poprawkowe odbędą się w dniach 25, 26 i 29.08.2011 r. Poniżej szczegółowy plan. Dostępne na stronie są również już spisy podręczników na rok 2011/2012, spisy dostępne są w dziale "Dokumenty" pod linkiem:
newsy iconRozdanie świadectw 04 Lipca 2011
Zdjęcia z uroczystości dostępne są już w naszej galerii pod adresem: Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji! I do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym 2011/2012.
newsy iconZakończenie roku szkolnego 19 Czerwca 2011
Dnia 22 czerwca 2011 o godzinie 9.00 odbędzie się oficjalne zakończenie roku szkolnego oraz rozdanie świadectw.

Do zobaczenia!
newsy iconEgzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe 10 Czerwca 2011
Egzamin pisemny dla wszystkich zawodów odbędzie się 13 czerwca 2011 o godz. 12.00 w dużej sali sportowej.
Na egzamin przychodzimy co najmniej 30 minut przed jego rozpoczęciem przynosząc czarny długopis oraz dowód tożsamości.

Etap praktyczny:

Technik ekonomista
14 czerwca 2011
1 zmiana godz. 9.00
2 zmiana godz. 15.00

Technik elektronik
15 czerwca 2011
1 zmiana godz. 9.00

Technik informatyk
15 czerwca 2011
1 zmiana godz. 9.00
2 zmiana godz. 15.00

16 czerwca 2011
1 zmiana godz. 9.00
newsy iconMatura 2011 04 Maja 2011
W piątek 29 kwietnia pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Trzy (szanowni Licealiści) lub cztery lata (szanowni Uczniowie technikum) za Wami, teraz pozostała jedynie(!) matura. Od środy 4 maja zaczyna się wielkie egzaminowanie – na początek język polski, później matematyka, wreszcie język obcy. Mamy nadzieję, że będziecie miło wspominać czas spędzony w szkole średniej, życzymy powodzenia. Niech moc będzie z Wami!
RK
newsy iconKonkurs informatyczny "TIK?-TAK!" 29 Kwietnia 2011
Uczniowie klasy 1 Tb naszego Technikum Informatycznego zajęli wysokie miejsca w ogólnopolskim konkursie informatycznym "TIK?-TAK!". Konkurs dotyczył szeroko pojętej wiedzy z Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych. Damian Korus w kwalifikacjach zajął 6 miejsce a turę finałową zakończył na 12 miejscu. Arkadiusz Stachelski w finale konkursu zajął 16 miejsce. Nasza szkoła zajęła 30 miejsce wśród ponad 400 szkół z całej Polski biorących udział w konkursie.
newsy iconLaureat 14 Kwietnia 2011
Nasz uczeń, z klasy III GA, Szymon Nowak został laureatem wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii. Szymon dzielnie zmagał się z mrokami wiedzy o zachowaniach człowieka, co dało mu owoc w postaci zwolnienia z obowiązku pisania części humanistycznej egzaminu gimnazjalnego. W dniu 4 kwietnia 2011 wraz z opiekunem mgr Mariuszem Świetlikiem wziął udział w uroczystym spotkaniu z władzami miasta i przedstawicielami kuratorium oświaty. Zachęcamy gimnazjalistów z młodszych klas do powtórzenia jego osiągnięcia. To naprawdę się opłaca !!!
newsy iconEgzamin gimnazjalny 2011 12 Kwietnia 2011
Tegoroczny egzamin gimnazjalny będzie odbywał się między 12 a 14 kwietnia 2011. Wszystkim naszym trzecioklasistom życzymy powodzenia i mocno trzymamy kciuki.
newsy iconFinisz Ligi Szkolnej 10 Kwietnia 2011
W środę 6 kwietnia zakończyły się rozgrywki IV edycji szkolnej ligi halowej w piłce nożnej dla klas ponadgimnazjalnych w Centrum Edukacji.
newsy iconTydzień filmowy 10 Kwietnia 2011
W naszej szkole odbył się Tydzień Filmowy w ramach Wielkiej Akcji Promocji Języków Obcych. W ciągu całego tygodnia uczniowie mieli szansę posłuchać na przerwach muzyki filmowej oraz podziwiać plakaty o tematyce filmowej przygotowane przez uczniów naszej szkoły.

newsy iconProjekt "Uczenie się przez całe życie" 19 Marca 2011

Projekt Comenius w naszej szkole

W 2009 roku nasza szkoła rozpoczęła realizację projektu "Uczenie się przez całe życie" pod tytułem "Przyszli nauczyciele europejscy – poradnik dla nauczycieli według Strategii Lizbońskiej".

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Deklaracja dostępności

Dziennik elektroniczny Vulcan
Facebook Centrum Edukacji
youngface.tv/centrum-edukacji
Multi News/centrum-edukacji
Brazowa tarcza 2021
Brazowa tarcza 2015
Szkolny Klub Sportowy GWAREK Zabrze
PO WER
Erasmus plus
nasza jakość twoja szansa
Zawód jutra
Aktywna tablica
Akademia Śląska
Biuletyn Informacji Publicznej - Zabrze
Elektroniczna Platforma Usług Administracji PublicznejLista artykułów  • Lista gazetki  • Newsy
Valid XHTML 1.0  • Valid CSS 3
Daniel 'zoNE' Gabryś