1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Dla ucznia
  4. Dla rodzica
  5. Dokumenty
  6. Artykuły
  7. Multimedia

newsy iconAkcja "Góra grosza" 28 Kwietnia 2010
Na przełomie listopada i grudnia miała miejsce akcja ,,Góra grosza". Udało się zebrać łączną sumę 399, 56zł. Szczególne podziękowania należą się następującym klasom: III Ga, I Ga, I LO, II Tf, oraz I Te.
Prosimy o pamięć w następnym roku.

16/12/08
newsy iconNajlepsi w Strasburgu 28 Kwietnia 2010
4 kwietnia 2008 roku rozstrzygnięty został konkurs na prezentacje multimedialną: „Gospodarka Śląska od chwili przystąpienia do Unii Europejskiej i jej perspektywy" organizowany pod egidą Parlamentu Europejskiego. W szranki stanęło wielu młodych i ambitnych uczniów z całego Zabrza a my z dumą donosimy, że nasz uczeń Dawid Jankowski uzyskał wyróżnienie I-go stopnia i w ramach nagrody mógł wyrwać się ze szkolnej rutyny i spędzić kilka dni w Strasburgu.
AB&JK

18/06/08
newsy iconWycieczka klas 1Lm i 1Tb 28 Kwietnia 2010
Dnia 15.05.08 klasy 1Lm, 1Tb oraz przedstawiciele radiowęzła wspólnie wybrali się na całodniową wycieczkę Ojców - Pieskowa Skała:)

10/06/08
newsy iconŻyczymy powodzenia! 28 Kwietnia 2010
Drodzy maturzyści Centrum Edukacji - to specjalnie dla Was napisany tekst przez uczennice pierwszej klasy gimnazjum naszej szkoły. Trzymamy kciuki!

Wiosna, za oknem kwitną kasztany. Nie dla wszystkich jest to czas beztroski. Maj to czas egzaminów maturalnych. W poniedziałek 5 maja o 9 rano rozpoczął się egzamin z języka polskiego. To początek maratonu. Dziewczyny w białych bluzkach, a chłopcy w garniturach będą przychodzić na kolejne egzaminy przez miesiąc. Matura to inaczej egzamin dojrzałości. Otwiera drogę na wymarzone kierunki studiów. Wszystko w rękach maturzystów, trzeba zachować zimną krew, bo od tego zależy ich przyszłość.
MK & AW
newsy iconPożegnaliśmy maturzystów 28 Kwietnia 2010
25 kwietnia w piątek – od 13.00 do 15.00 - odbyło się na szkolnej hali sportowej uroczyste pożegnanie tegorocznych maturzystów z 10 klas (8 klas ze szkoły młodzieżowej i 2 klas ze szkoły dla dorosłych). To chyba pierwszy rok w historii szkoły, kiedy mieliśmy aż tylu absolwentów w ramach nowej matury.
newsy iconTargi Edukacyjne 2008 28 Kwietnia 2010
Jak co roku, na wiele tygodni przed wyborem szkół ponadgimnazjalnych oraz policealnych zabrzańskie placówki oświatowe przedstawiły młodzieży bogatą ofertę edukacyjną. W tym celu po raz kolejny zorganizowano Targi Edukacyjne. Targi odbyły się w dniach 8-10 kwietnia w hali MOSiRu.
newsy iconDzień przedsiębiorczości '08 - podsumowanie 28 Kwietnia 2010
W dniu 3 kwietnia 2008 65 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w "Dniu Przedsiębiorczości" organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie. W tegorocznej ogólnopolskiej akcji brał udział Szkolny Ośrodek Kariery, działający przy Centrum Edukacji w Zabrzu.
newsy iconKonkurs Dialnet Masters 28 Kwietnia 2010
Rusza II edycja konkursu wiedzy o internecie organizowany przez Telefonię DIALOG S.A. przy współpracy z Politechniką Wrocławską. Zakres naukowy Olimpiady obejmuje szeroko rozumianą wiedzę o internecie i technologiach teleinformatycznych. Młodzież biorąca udział w turnieju rozwiązuje testy przygotowane przez ekspertów z Politechniki.
newsy iconZabrzanie w Chorzowie, czyli dni filmu 28 Kwietnia 2010
W Chorzowie przez 4 dni, tj. od 29 stycznia (wtorek) do 1 lutego (piątek), dzięki organizacyjnym wysiłkom nauczycieli i uczniów III LO im. Stefana Batorego odbywały się interesujące DNI FILMU. W tych wysiłkach liceum wspierał intelektualnie Uniwersytet Śląski w Katowicach. Skorzystaliśmy z okazji i wzięliśmy aktywny udział w 3 dniach (z wyjątkiem czwartku) i w 2 konkursach (na 3). Trzeba przyznać, że było to ciekawe przedsięwzięcie. W sumie oprócz Chorzowa reprezentowane były szkoły z 2 miejscowości, tzn. z Wojkowic i Zabrza (Centrum Edukacji). Łącznie 4 naszych uczniów (Marzena Bołaszewska i Radek Głażewski z III La, Dominik Bażyński z III Lo i Łukasz Piętowski z IV Tea) pod opieką polonisty, mgr Krzysztofa Kurczyny (prowadzącego od lat klasy filmowe), brało udział w imprezach filmowych (i filmoznawczych) na terenie III LO (Chorzów-Batory) i kina studyjnego „Panorama&# 8221;, notabene zagrożonego zamknięciem (Chorzów – centrum).
newsy iconPlan egzaminów poprawkowych 26 Lipca 2010
Egzaminy poprawkowe odbędą się w dniach 23, 24 i 26.08.2010 r. Poniżej szczegółowy plan.
newsy iconZapraszamy do gimnazjum! 28 Czerwca 2010
Rekrutacja do Gimnazjum nr 11

Przez ostatnie lata w czerwcu cieszyliśmy się, że nasi uczniowie klas trzecich uzyskiwali bardzo wysokie wyniki podczas egzaminu gimnazjalnego.

W tym roku po raz kolejny absolwenci naszego gimnazjum to potwierdzili! Miło jest nam donieść, że jesteśmy jednym z najlepszych gimnazjów w Zabrzu.

Ze względu na możliwość otwarcia jeszcze jednej klasy pierwszej informujemy, że mamy wolne miejsca.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych kandydatów.

Dyrekcja Gimnazjum nr 11
newsy iconZakończenie roku - galeria 25 Czerwca 2010
Dzisiejszego dnia odbyło się pewnie długo oczekiwane przez wielu uczniów wydarzenie - a mianowicie oficjalne zakończenie roku szkolnego. A co z tym idzie, dla wielu osób rozpoczęły się wakacje.

Zdjęcia z uroczystości dostępne są już w naszej galerii pod adresem:
Galeria - 2010.06.25 - Zakończenie roku

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji! I do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym 2010/2011.
newsy iconZakończenie roku 24 Czerwca 2010
Dnia 25 czerwca 2010 w Naszej szkole dokładnie o godzinie 9.00 odbędzie się oficjalne zakończenie roku szkolnego, oraz rozdanie świadectw końcowo-rocznych.

Wszystkich uczniów bardzo serdecznie zapraszamy!
newsy iconKursy e-learningowe 24 Czerwca 2010
Firma Gint organizuje bezpłatne kursy e-learningowe z matematyki, których celem jest pomóc uczniom np. w przygotowaniu do matury lub studiów.

Rekrutacja trwa do końca czerwca, a wszystkie informacje na temat kursów, demo kursu oraz warunki rekrutacji można znaleźć na stronie organizatorów podanej poniżej.
newsy iconRekrutacja 08 Czerwca 2010

Do dnia 22 czerwca 2010 do godziny 12.00 trwa rekrutacja do szkół średnich.

Serdecznie zapraszamy do naszych szkół .

Zachęcamy do logowania się w systemie:
www.slaskie.edu.com.pl

newsy iconZebrania z rodzicami 20 Września 2010
Zapraszamy na spotkania wg. harmonogramu:

Zebrania z rodzicami klas pierwszych 22.09.2010 r.
gimnazjum o godz. 18.00 (aula)
liceum ogólnokształcące i technikum o godz. 17.00 (aula)

Zebrania z rodzicami klas maturalnych 29.09.2010 r.
liceum ogólnokształcące o godz. 17.00 (aula)
technikum o godz. 18.00 (aula)

Zebrania z rodzicami dla gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych 29.09.2010 r. o godz. 17.00.

Zebranie Rady Rodziców 29.09.2010 r. o godz. 18.00.
newsy iconJuż za dzień, już za dwa - matura 03 Maja 2010
100 dni temu wesoło sunęli po parkiecie w rytmie poloneza, teraz nie mają już czasu na zabawę. Beztroski wyraz twarzy zastąpiło skupienie. Oznaki nie przespanych nocy spędzonych na nauce widać w ich oczach. Mowa oczywiście o naszych tegorocznych maturzystach. Z dniem 30.04 oficjalnie zakończyli naukę, aby 3 dni później przystąpić do jednego z najważniejszych egzaminów w swoim życiu. Egzaminu dojrzałości, zwanego również maturą. W imieniu młodszych koleżanek i kolegów oraz wszystkich nauczycieli włącznie z dyrekcją życzymy powodzenia i zadowalających wyników. Pamiętajcie uzyskując jedyne 30% macie możliwość dalszej drogi edukacji jaką są studia. A studia oczywiście oznaczają...
newsy iconMajowe nowości na stronie! 01 Maja 2010
Witamy po długiej przerwie.

Jak pewnie zdążyliście się zorientować nastąpiło wiele zmian. Po pierwsze zmieniła się redakcja i administracja - starą redakcję pożegnaliśmy wraz z nadejściem maja i zakończeniem roku dla maturzystów. Życzymy im pozytywnych wyników na maturze!

Nowy zarząd strony, a więc i nowa strona.. Jak widać na stronie pojawiło się wiele nowości m.in.:
nowy layout, kilka nowych działów, jeszcze nie dokończona wersja angielska - lecz ta pojawi się na dniach, system filmów video w galerii, no i oczywiście wiele innych funkcjonalności typu fakultety i zajęcia pozalekcyjne - które zostaną uzupełnione w przyszłym roku szkolnym.

Mamy nadzieję, iż nowa strona będzie wnosiła dla Was większą dozę informacji, oraz wejdzie w Waszą kulturę jako nowe źródło codziennych informacji o nowych wydarzeniach i Naszej szkole.
newsy iconLiga Szkolna 28 Kwietnia 2010
Właśnie ruszyła trzecia edycja szkolnej ligi piłki nożnej. W zawodach uczestniczy 12 drużyn, które są podzielone na dwie grupy.

Za nami już pierwsza kolejka, podczas której zmierzyły się poszczególne drużyny. Szczegółowe informacje jak i terminarz oraz tabele dostępne są w dziale Liga Szkolna.

Zapraszamy do czynnego udziału w kibicowaniu :-)
newsy iconW stolicy Dolnego Śląska 28 Kwietnia 2010
23 października 2009 roku (piątek) 40 uczniów Centrum Edukacji (w tym połowa z klasy filmowej II La) pod opieką 3 nauczycieli (Kurczyna, Świetlik – kierownik wycieczki, Łacwik) autokarem wyruszyło do Wrocławia (z parkingu k. DMiT o godz. 7.00). To pierwsza prawdopodobnie wycieczka w tym kierunku licząc od 1989 roku – zazwyczaj jeździliśmy do Krakowa, Oświęcimia, Katowic, Gliwic, Bytomia, Częstochowy (Jasna Góra i Jura), w Beskidy i Tatry, rzadziej do Warszawy (Sejm i Muzeum Powstania Warszawskiego) czy ostatnio na Kielecczyznę. Była to wycieczka stricte edukacyjna, tak historyczna jak i kulturoznawcza.
newsy iconArtykuł Karola Franca w publikacji naukowej 28 Kwietnia 2010
2-3 czerwca 2009 r. W Poznaniu odbyła się konferencja naukowa pod hasłem Jan Paweł II – Odnowiciel Mowy Polskiej zorganizowana przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza i Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk. Jej celem było zebranie, usystematyzowanie i upowszechnienie różnych aspektów oddziaływania Jana Pawła II na kształt współczesnego języka polskiego. W czasie spotkania próbowano zaprezentować fenomen Jana Pawła II. Skupiono się na mistrzostwie słowa, typach wypowiedzi i gatunkach tekstów. Zajęto się także przedstawianą przez niego wizją świata i analizowano jego wpływ na odbiorców, ciągle podkreślając niezwykłość formy językowej i swoistą wrażliwość na piękno polskiej mowy
newsy iconSzkolny konkurs wiedzy o II Wojnie Światowej 28 Kwietnia 2010
Centrum Edukacji w Zabrzu – rok szkolny 2009/2010 (opr. mgr K. Kurczyna)

CZĘŚĆ I - HISTORIA

1. Ile ofiar śmiertelnych – według najnowszych ustaleń – pochłonęła ta wojna ?
a) 35 mln b) 40 mln c) ok. 45 mln d) ponad 50 mln

2. Armia Czerwona w 1939 roku wkroczyła do Polski:
a) 14 września b) 15 września c) 16 września d) 17 września

3. Hitlerowski Plan "Barbarossa" dotyczył ataku na:
a) Polskę b) Francję i Belgię c) Czechosłowację d) ZSRR
newsy iconKonkurs Fotograficzny oraz Konkurs ,,Moja Firma'' 28 Kwietnia 2010
Po kliknięciu w poniższy link, rozpocznie się automatyczne pobieranie regulaminu dotyczącego Konkursu Fotograficznego. Plik dostępny jest w formacie *.DOC
kliknij, aby pobrać


Po kliknięciu w poniższy link, rozpocznie się automatyczne pobieranie regulaminu dotyczącego Konkursu ,,Moja Firma". Plik dostępny jest w formacie *.DOC
kliknij, aby pobrać
newsy iconI Ogólnopolski Tydzień Kariery 28 Kwietnia 2010
W ramach obchodów I Ogólnopolskiego Tygodnia Karieryodbył się Dzień Otwarty Centrum Edukacji dla uczniów gimnazjów z terenu Zabrza. Uczniowie mogli zapoznać się ze specyfiką kierunków technicznych nauczanych w naszej szkole w czasie prezentacji jak również uczestniczyć w lekcjach otwartych prowadzonych w pracowniach informatycznej i elektronicznej przez p. M. Panka i J. Zielonkę. Udział w tym dniu wzięło 50 uczniów pod opieką nauczycieli. W ramach obchodów OTK organizowane są 2 konkursy dla uczniów gimnazjum i szkół średnich – fotograficzny oraz pomysł na biznes do których wszystkich serdecznie zapraszamy.W organizację zaangażowani byli nauczyciele J. Kowalska, A. Bobrowska oraz uczniowie ze szkolnego radiowęzła – wszystkim za pomoc serdecznie dziękuje.

Krzysztof Kaptur
newsy iconWakacje 2009 28 Kwietnia 2010
Dniem 10 czerwca, czyli klasyfikacją ocen, dobiegły końca ostanie poprawki i wystawianie ocen na rok szkolny 2008/2009.

Oficjalne zakończenie roku szkolnego jest w piątek 19 czerwca o godz. 9.00 na terenie boiska szkolnego naszej szkoły.

Jak co roku przypominamy o bezpiecznym zagospodarowaniu czasu wolnego i dzieleniu się wrażeniami z naszą redakcją. Udanych wakacji życzy grono pedagogiczne oraz redakcja naszej strony. :-)

17/06/09
newsy iconMatura 2009 28 Kwietnia 2010
Życzymy powodzenia dla wszystkich maturzystów z naszej szkoły. Połamania piór i kontynuacji nauki, ahoj! ;-)

05/05/09
newsy iconDni otwarte 2009 28 Kwietnia 2010
Dnia 28 kwietnia odbyły się w naszej szkole dni otwarte. Był to czas dla gimnazjalistów którzy zamierzają kontynuować swą edukację i to właśnie naszą szkołę oceniali. ;-)

27/04/09
newsy iconPożegnianie Maturzystów 28 Kwietnia 2010
Jak każe coroczny zwyczaj, pożegnaliśmy 24 kwietnia (piątek) o godzinie 13.00 (trwało to mniej więcej do 14.30) na naszej hali sportowej absolwentów 8 klas maturalnych (7 klas „młodzieżowych" i 1 „wieczorowa" czyli dla dorosłych). Tegoroczna impreza różniła się pod wieloma względami od poprzednich.

Primo: Było to – niestety – pożegnanie także z tzw. wieczorówką, która po prostu w Centrum Edukacji „wygasa" (niż demograficzny plus rywalizacja innych szkół, zwłaszcza eksternistycznych i zaocznych).

Secundo: Poprzednio zakończenie mieliśmy później, bo 30 kwietnia, ale w tym roku rozdaliśmy świadectwa podobnie jak inne szkoły średnie.
newsy iconMiędzynarodowy projekt edukacyjny 28 Kwietnia 2010
Przez 3 dni, od 20 do 22 kwietnia 2009 roku, w naszym mieście Polacy, Niemcy i Wlosi brali udzial w midzynarodowym projekcie edukacyjnym ,,Moje miasto" (pod patronatem prezydent Zabrza Malgorzaty Mańki Szulik). Nasza szkola aktywnie włączyla się do prac nad projektem, podobnie jak Zespól Szkól nr 3 im. rotmistrza Pileckiego. Sekcję fotograficzną Szkolnego Klubu Europejskiego przez pól roku prowadzil mgr K. Kurczyna (z uczniami klasy IILa i III Lo), debat na temat przyszłości Zabrza przygotowal mgr M. wietlik (z uczennic II La Ani Kot). Lista uczestników jest imponująca: przedstawiciele Urzędów Miejskich z Zabrza, Bytomia, Gdyni, Wroclawia, szkoly z tych miast, goście zagraniczni (z Niemiec ­ Essen i Braunschweig, z Wloch ­ Reggio di Calabria).
newsy iconUczniowie CE laureatami Konkursu 28 Kwietnia 2010
Od trzech lat Techniczne Zakłady Naukowe z Dąbrowie Górniczej organizują Ogólnopolski Konkurs na Stronę Internetową. Jednym z patronatów tej imprezy jest Dziekanat Uniwersytetu Śląskiego wydziału informatycznego. W tym roku po raz pierwszy do konkursu przystąpiło pięciu uczniów naszej szkoły. Dwóch z nich zajęło ex equo pierwsze miejsce.

W ramach pierwszego etapu uczestnicy mieli przygotować witrynę, której motywem przewodnim było hasło "Klucz do bezpiecznego komputera". Jury otrzymało łącznie ponad 60 prac, z czego 26 zakwalifikowało do drugiego etapu. Tę próbę pomyślnie przeszli wszyscy uczniowie z naszej szkoły i dnia 22 kwietnia 2009 roku pojechali na drugi, a zarazem finałowy etap konkursu, gdzie również musieli przygotować stronę, tym razem na temat "Jak stworzyć trendy serwis internetowy - poradnik".
newsy iconEgzamin Gimnazjalny 28 Kwietnia 2010
W całej polsce rozpoczyna się sesja egzaminów gimnazjalnych, również naszym młodszym kolegom życzymy powodzenia i trzymamy kciuki aby średnia liczba punktów z naszej szkoły była w samej czołówce średniej ogólnopolskiej ;-)

21/04/09
newsy iconTargi Edukacyjne 2009 28 Kwietnia 2010
W Polsce przybywa firm i instytucji oferujących atrakcyjne usługi i programy edukacyjne. Coraz więcej osób jest zainteresowanych edukacją, rozwojem i kreowaniem własnej kariery zawodowej. Targi stanowiły dobrą okazję do wymiany informacji pomiędzy środowiskiem oświatowym, a szerokim gronem odbiorców, przygotowujących się do wyboru następnego etapu kształcenia.
Dla wystawców targi były znakomitą okazją do zaprezentowania własnej oferty i spotkań z potencjalnymi klientami i partnerami biznesowymi.
Dla odwiedzających była to właściwa okazja do uzyskania aktualnych informacji na temat rynku edukacyjnego w Polsce, wyboru najlepszej oferty i poznania możliwości rodzimego rynku.
Targi odbyły się na przełomie 31.03-2.04 bieżącego roku, już teraz można zobaczyć relację z nich. Zapraszamy :)

03/04/09
newsy iconSzkolny Konkurs Filmoznawczy 28 Kwietnia 2010
SZKOLNY KONKURS FILMOZNAWCZY
Centrum Edukacji w Zabrzu – rok szkolny 2009/20101. Którego filmu nie zrealizował Stanley Kubrick ?
a) "Lśnienie" b) "Barry Lyndon" c) "Full Metal Jacket" d) "Obcy..."
2. Reżyserem "Aviatora" i "Gangów Nowego Jorku" jest:
a) Scott b) Altman c) Ford d) Scorsese
3. Japońska "Godzilla" powstała w dekadzie lat:
a) 40-tych b) 60-tych c) 70-tych d) 50-tych
4. Złote i Srebrne Niedźwiedzie przyznaje się na festiwalu w:
a) Wenecji b) Moskwie c) Cannes d) Berlinie
5. Tzw. pleograf, czyli prototyp kamery filmowej, wynalazł:
a) Amerykanin b) Francuz c) Anglik d) Polak
6. Słynny rosyjski film o wojnie w Afganistanie nosi tytuł:
a) "9 pułk" b) "9 dywizja" c) "9 batalion" d) "9 kompania"
7. Cezar to filmowa nagroda:
a) włoska b) hiszpańska c) portugalska d) francuska
8. Nieżyjący już Bergman to klasyk kina:
a) duńskiego b) norweskiego c) fińskiego d) szwedzkiego
newsy iconSzkolny Konkurs Ortograficzny 28 Kwietnia 2010
SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY
Centrum Edukacji w Zabrzu – rok szk. 2009/20101. Alchemik z Arktyki odkrył superrewelacyjną metodę wydobywania supertaniego anhydrytu ze złóż prekambryjskich.
2. Na czesko – słowackim pograniczu koczują do dziś tabuny cholerycznych Cyganów węgierskich , uprawiających handel domokrążny, czary – mary i wróżenie nie tylko z fusów.
3. W Solcu Kujawskim za pieniądze Polskiego Radia powstał supernowoczesny park jurajski z watahą krwiożerczych dinozaurów, np. archeopteryksów i megalodonów.
4. Superekspres do nierozpuszczalnej kawy robił duże wrażenie na klientach hipermarketu Geant przede wszystkim jasnobeżową barwą swej obudowy i minizestawem przyrządów kuchennych.
5. Wycieczka złożona z gdańszczan i Ślązaków zwiedzała przedwczoraj gołoborze w Górach Świętokrzyskich.
6. Płowożółta hiena, upolowana na Wybrzeżu Kości Słoniowej, została nielegalnie przewieziona do Jokohamy, a stamtąd do zoologicznego muzeum w Sztokholmie.
7. Na rozżarzonej plaży na Helu spotkałem niespodziewanie znajomego warszawiaka opalonego na murzyna.
newsy iconDla nauczycieli Centrum Edukacji 28 Kwietnia 2010
Zapraszamy do zapoznania się z projektem programu wychowawczego i programu profilaktyki.

program profilaktyki
program wychowawczy
newsy iconRok szkolny 2009/2010 28 Kwietnia 2010
Dziś rozpoczął się rok szkolny 2009/2010 w naszej szkole. Zaraz po wniesieniu sztandaru, mowę zabrał dyrektor naszej szkoły. Od tego momentu rozpoczęły się zmagania naszych uczniów z wiedzą, którą próbują- ze skutkiem, przekazać wykwalifikowani nauczyciele. Będą to kolejne miesiące, zanim znów poczujemy moc wakacyjnych przygód.

Czekamy na zdjęcia wakacyjnych przygód, które prosimy przesyłać na adres:
centrum_edukacji@o2.pl
newsy iconRok szkolny 2009/2010 28 Kwietnia 2010
Przypominamy, iż rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010 będzie miało miejsce na boisku szkolnym naszej szkoły o godz. 9.00

Relacje oraz zdjęcia z rozpoczęcia, będą dostępne na naszej stronie.
newsy iconWitamy w nowej odsłonie! 28 Kwietnia 2010
Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2009/2010 mamy zaszczyt zaprezentować nową odsłonę strony internetowej Centrum Edukacji w Zabrzu.

Mamy nadzieję, że nowa wersja przypadnie wszystkim do gustu (:
newsy iconRekrutacja do Gimnazjum nr 11 28 Kwietnia 2010
Lista osób przyjętych do klasy I jest automatycznie pobierana, po kliknięciu w poniższy link:

LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH DO KLASY I


PILNE!!

Prosimy o dostarczenie oryginalnych dokumentów:
- świadectwo ukończenia szkoły podstawowej
- zaświadczenie o wynikach sprawdzianu


Jednocześnie informujemy, że są jeszcze wolne miejsca w pierwszych
klasach naszych szkół ponadgimnazjalnych.

Zapraszamy zainteresowanych
kandydatów.


23/06/09
newsy iconRadość nie tylko z wakacji! 28 Kwietnia 2010
Czerwiec. Ciepło. Pachnie akacjami. Uczniów rozpiera radość głównie z powodu zbliżających się wielkimi krokami wakacji. Ale nie tylko.

Przez ostatnie lata w czerwcu cieszyliśmy się, że uczniowie klas trzecich uzyskiwali wysokie wyniki podczas egzaminu gimnazjalnego.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Deklaracja dostępności

Dziennik elektroniczny Vulcan
Facebook Centrum Edukacji
youngface.tv/centrum-edukacji
Multi News/centrum-edukacji
Brazowa tarcza 2021
Brazowa tarcza 2015
Szkolny Klub Sportowy GWAREK Zabrze
PO WER
Erasmus plus
nasza jakość twoja szansa
Zawód jutra
Aktywna tablica
Akademia Śląska
Biuletyn Informacji Publicznej - Zabrze
Elektroniczna Platforma Usług Administracji PublicznejLista artykułów  • Lista gazetki  • Newsy
Valid XHTML 1.0  • Valid CSS 3
Daniel 'zoNE' Gabryś