Rekrutacja
newsy iconDzień Edukacji Narodowej czyli niebo w gębie 19 Października 2011
Dnia 13.10.2011 jak co roku hucznie świętowaliśmy nasze święto czyli Dzień Edukacji Narodowej. Tradycja to fajna sprawa, a jako że my też fajni jesteśmy i nasza szkoła fajna jest, no i oczywiście Ci, bez których by jej nie było czyli nasi NAUCZYCIELE, postanowiliśmy z pełnym rozmachem uczcić to święto. Więc jak na gentlemanów przystało wystrojeni w najlepsze koszule, z radością w sercach, uśmiechem na twarzach i co najważniejsze, niezmierzonym (nawet przyrządami pomiarowymi wink) zapałem pomknęliśmy do szkoły, aby precyzyjny plan wykorzystania naszych umiejętności manualnych zamienić w działanie. Uzbrojeni w stolnicę, wałki i całą górę ciasta francuskiego przystąpiliśmy do misji "RÓZA&RÓZA".
Przeciwnik był trudny, więc dzielnie kroiliśmy, wałkowaliśmy, nadziewaliśmy i lepiliśmy. I udało się MISSION COMPLETED, co z dumą prezentujemy życząc raz jeszcze WSZYSTKIEGO DOBREGO WSZYSTKIM NAUCZYCIELOM.
Mieliśmy niezły ubaw, ale nie tylko my. Wieczorem przy dźwiękach pięknej muzyki podczas uroczystego koncertu w Filharmonii Zabrzańskiej Dyrektor Naszej Szkoły Pan Marian Kitel w obecności nauczycieli wręczył Nagrody Prezesa Rady Ministrów dwóm uczniom naszej szkoły.
Trzymajcie tak dalej!
Dodał: JKowalska
Facebook Centrum Edukacji Dziennik elektroniczny Vulcan Dziennik elektroniczny Vulcan youngface.tv/centrum-edukacji Brazowa tarcza 2014 Szkolny Klub Sportowy GWAREK Zabrze

Lista artykułów  • Lista gazetki  • Newsy
Valid XHTML 1.0  • Valid CSS 3
Erasmus plus nasza jakość twoja szansa Biuletyn Informacji Publicznej - Zabrze System Elektronicznej Komunikacji Administracji Publicznej
Daniel 'zoNE' Gabryś