Rekrutacja
newsy iconWyjazd do Berlina 20 Grudnia 2011
Dnia 12 grudnia odbyła się 6-dniowa wycieczka do Berlina. Poniżej znajdują się recenzje uczniów, którzy brali w niej udział.

Wycieczka do Berlina trwała 6 dni, od 12 grudnia do 17 grudnia. Głównym celem była integracja z innymi uczniami, zwiedziliśmy też część Berlina.
Mimo, że pogoda nam nie dopisała to i tak dobrze się bawiliśmy. Opiekunowie byli w porządku, a z animatorami można się było łatwo dogadać. Poznaliśmy obcą kulturę, podszkoliliśmy trochę język i ogólnie polecam takie wyjazdy.

Robert Kirschniok I Ta

Do Berlina wyjechaliśmy pociągiem, jechaliśmy ok. 8 godzin. Gdy dojechaliśmy do Berlina udaliśmy się do metra. Kiedy dotarliśmy do Hotelu, wszyscy nas miło przywitali. Dostaliśmy swoje pokoje. Pod wieczór poznaliśmy grupę niemiecką, oraz francuska. Każdego dnia odbywały się animacje językowe, a następnie zwiedzaliśmy ciekawe miejsca. Byliśmy w Reichstagu, Muzeum techniki oraz w Strefie Ekologicznej. Animatorzy byli bardzo fajni, tłumaczyli wszystko na 3 języki (polski, niemiecki, francuski). Najfajniejszy był Simon, z którym można było porozmawiać na wszystkie tematy. Adzim, który tłumaczył nam wszystko na język polski. Wyjazd mi się bardzo podobał i z pewnością pojadę na następny.

Krzysztof Krajczyk 1 Tb
Dodał: zoNE
Facebook Centrum Edukacji Dziennik elektroniczny Vulcan Dziennik elektroniczny Vulcan youngface.tv/centrum-edukacji Brazowa tarcza 2014 Szkolny Klub Sportowy GWAREK Zabrze

Lista artykułów  • Lista gazetki  • Newsy
Valid XHTML 1.0  • Valid CSS 3
Erasmus plus nasza jakość twoja szansa Biuletyn Informacji Publicznej - Zabrze System Elektronicznej Komunikacji Administracji Publicznej
Daniel 'zoNE' Gabryś