Rekrutacja
newsy iconPokaz bokserski 09 Listopada 2012
W dniu 17.10.2012 roku w naszej szkole zorganizowano młodzieżowy pokaz bokserski. Niecodzienna impreza sportowa odbyła się na sali gimnastycznej i trwała jedną godzinę lekcyjną. Spotkanie sportowe rozpoczęło się ciekawym i efektownym pokazem walki bokserskiej w wykonaniu naszych uczniów : Dominiki Knieć, Bartka Kulińskiego i Jonatana Kruk.
Cała trójka należy do sekcji bokserskiej, a opiekunami młodych sportowców są Ludwik Buczyński, który był trenerem kadry olimpijskiej w Atenach - 2004 roku i w Pekinie - 2008 roku oraz Piotr Zimnawoda – były absolwent naszej szkoły.
Następnie trenerzy zachęcali uczestników imprezy do zapisu na zajęcia bokserskie.

Chętni, którzy mają predyspozycje i lubią ten rodzaj sportu mogą zapisywać się w MOSiR w Zabrzu przy ul. Matejki 6.
Treningi odbywają się na hali sportowej trzy razy w tygodniu, tj. poniedziałki, środy i piątki od godz. 16 30 do 18 00. Można zapisywać się od 12 roku życia, zaś osoby młodsze muszą ćwiczyć w obecności rodzica.

Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej www.bokszabrze.prv.pl oraz www.facebook.com/zabrzanski.boks.
Dobrą rekomendacją sekcji bokserskiej jest zdobycie srebrnego medalu w Międzynarodowym Turnieju im. Z. Krygiera przez Kamilę Labut.

My również zachęcamy uczniów tutejszej szkoły do aktywnego udziału w treningach bokserskich, którzy dysponują ogromnym zapasem energii. Pokaz, który odbył się na terenie naszej szkoły wywarł na licznej widowni niesamowite wrażenie i jeszcze długo pozostanie w jej pamięci.

Relacja: Agnieszka Łyko
Dodał: JKowalska
Facebook Centrum Edukacji Dziennik elektroniczny Vulcan Dziennik elektroniczny Vulcan youngface.tv/centrum-edukacji Brazowa tarcza 2014 Szkolny Klub Sportowy GWAREK Zabrze

Lista artykułów  • Lista gazetki  • Newsy
Valid XHTML 1.0  • Valid CSS 3
Erasmus plus nasza jakość twoja szansa Biuletyn Informacji Publicznej - Zabrze System Elektronicznej Komunikacji Administracji Publicznej
Daniel 'zoNE' Gabryś