Lista przyjętych
klasa: 1La [[O] geogr-ang-pol (ang-fra,niem)]
IX Liceum Ogólnokształcące (Centrum Edukacji ) w Zabrzu


Nazwisko, Imię
Badaszewska, Jagoda
Czachor, Bartłomiej
Dudek, Oliwia
Dziadkiewicz, Emilia
Dziedzic, Alicja
Hodyl, Oliwier
Lewicki, Mikołaj
Lomania, Julia
PIECHOTA, PAWEŁ
PIETREK, KATARZYNA
Piotrowski, Szymon
Winiarska, Jessica

Lista przyjętych
klasa: 1Lb [[O] biol-geogr-pol (ang-niem,fra)]
IX Liceum Ogólnokształcące (Centrum Edukacji ) w Zabrzu


Nazwisko, Imię
Basta, Paulina
Biela, Nikola
Borkowski, Wojciech
Glazer, Judyta
Grychtoł, Julia
Jezierska, Jagoda
Kęsicka, Martyna
Lupa, Paweł
Pałkowska, Paulina
Piechocka, Dominika
Stępień, Agata
Szymiczek, Marta
WDOWSKA, ALEKSANDRA
WDOWSKA, KINGA

Lista przyjętych
klasa: 1Ls [[MS] geogr-ang-wos (ang-niem)]
IX Liceum Ogólnokształcące (Centrum Edukacji ) w Zabrzu


Nazwisko, Imię
Brząkalik, Paweł
Czakon, Jakub Kazimierz
DRABEK, DOMINIK
Drobnik, Tomasz Daniel
Dudek, Adam
Gajda, Szymon
Kapała, Jakub
Kossowski, Przemysław Hubert
Kusz, Tobiasz
Leks, Maciej Piotr
Łukasik, Dawid Oskar
Maciaś, Michał
Magner, Michał
Mańkowski, Bartosz
Mierzwa, Olivier Adam
Migdał, Antoni
Nieradko, Kacper
Nowak, Bartłomiej
Orłowski, Michał
Piekarski, Kacper
Pietrzyk, Kamil Piotr
Plewa, Mateusz
Popela, Krzysztof
Rauner, Mateusz
SAGAN, SZYMON KRZYSZTOF
SKWAREK, Tomasz Aleksander
Sławatecki, Tomasz
Steppa, Michał
SZAFRAŃSKI, MARCEL
Szkodny, Fabian Michał
Szouder, Artur Ireneusz
WESELSKI, EMILIAN
Wiśniewski, Sebastian Grzegorz
Wojciech, Olivier
Wróbel, Daniel
Wypych, Marcin

Lista przyjętych
klasa: 1Ta [[O] Technik informatyk (ang-niem)]
Technikum Nr 1 (Centrum Edukacji ) w Zabrzu


Nazwisko, Imię
Bednarczyk, Rafał
Bochynek, Dawid
Burczak, Wojciech
Bystrzykowski, Oleg
Cieśla, Daniel
Czech, Wojciech
Górski, Maciej
Grozmani, Maksymilian
Gruszka, Fabian
Grzybowski, Filip
Hola, Wiktor
Iwachów, Jacek
Jakubowski, Maksymilian
Kiepicz, Adrian
Kmiecik, Sebastian
Kocik, Mateusz
Koj, Aleks
Kubacki, Piotr
Kuliński, Marek
Kurzacz, Dominik
Lubecki, Mikołaj
Lubecki, Sylwester
Majcher, Krzysztof
Michałek, Jakub
Modzelewska, Oliwia
Nandzik, Tomasz
Niewiadomski, Paweł
Palmowski, Mateusz
Pilat, Konrad
Proksza, Jakub Szymon
Puślecki, Michał
Reczek, Grzegorz
Romuk, Bartosz
Rowiński, Rafał
Rożek, Oliwia
Sabat, Sebastian
Skowron, Paulina
Skowysz, Patryk
Strugała, Mikołaj
Suliga, Wojciech
Urbański, Piotr
Wójtowicz, Amelia

Lista przyjętych
klasa: 1Tb/1 [[O] Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej (ang-fra,niem)]
Technikum Nr 1 (Centrum Edukacji ) w Zabrzu


Nazwisko, Imię
Czajkowski, Maciej
Daniłowicz, Mateusz
Gasztych, Filip
Jarmułowicz-Łoziński, Wojciech
Krystaszek, Kuba
Ociepa, Piotr
Pawlak, Marcin
Podrażka, Kacper
Pracz, Adam
Puschhaus, marcin
Sroczyński, Bartosz
Walczak, Jakub
Walęza, Krzysztof
WOLSKI, KACPER

Lista przyjętych
klasa: 1Tb/2 [[O] Technik chłodnictwa i klimatyzacji (ang-fra,niem)]
Technikum Nr 1 (Centrum Edukacji ) w Zabrzu


Nazwisko, Imię