Rekrutacja
Nauczyciele

Dyrekcja


Dyrektor szkoły: mgr Marian Kitel
z-ca dyrektora: mgr inż. Joanna Pytlik
z-ca dyrektora: mgr Mariusz Świetlik


Nauczyciele


  1. Bigos Beata - plastyka i zajęcia artystyczne
  2. Bobrowska Agnieszka - j. angielski
  3. Czarnota Karolina - j. angielski
  4. Dobrzyńska Karolina - historia, wos
  5. Drohojowska Magdalena - biblioteka
  6. Dworska Ewa - pedagog
  7. Franckiewicz Anna - w-f, wdż
  8. Gałka Zygmunt - religia
  9. Garstka-Maćkowiak Joanna - przedmioty informatyczne
  10. Gerlich Małgorzata - w-f
  11. Grzyb Michał - w-f
  12. Jamroz Katarzyna - przedmioty informatyczne
  13. Janus Sebastian - przedmioty informatyczne
  14. Jeńczak-Szeliga Aneta - j. angielski
  15. Kaptur Krzysztof - doradca zawodowy
  16. Kitel Marian - dyrektor - historia, wos
  17. Kołodziej Alicja - biologia
  18. Komisarczyk Bohdan - przedmioty informatyczne
  19. Korus-Gwóźdź Renata - j. polski
  20. Korzus Bogusława - chemia, matematyka
  21. Kowalczyk-Jarosz Anna - matematyka
  22. Kowalska Joanna - przedmioty informatyczne
  23. Kowalski Janusz - w-f
  24. Kupiec Katarzyna - zajęcia artystyczne, muzyka
  25. Kurczyna Krzysztof - j. polski
  26. Leszczyńska Jolanta - j. polski
  27. Łacwik Adam - historia, wos
  28. Łępska Anna - matematyka
  29. Małańczuk Agnieszka - geografia
  30. Małnowicz Joanna - j. niemiecki
  31. Mazurkiewicz Zbigniew - w-f
  32. Nolbert Aneta - zajęcia rewalidacyjne
  33. Panek Mirosław - przedmioty informatyczne
  34. Pańpuch Mariusz - w-f
  35. Popczyk Magdalena - przyroda, chemia, fizyka
  36. Promny-Pohl Iwona - wok, podstawy przedsiębiorczości, j. polski
  37. Przybyła Wiesława - j. polski
  38. Pytlik Joanna - wicedyrektor - przedmioty informatyczne, matematyka, zajęcia techniczne
  39. Ratajczak Henryk - w-f, zajęcia techniczne
  40. Rudyk Marcin - w-f
  41. Ryndak Marian - kierownik szkolenia sportowego - matematyka
  42. Sawicki Mariusz - matematyka, przedmioty informatyczne
  43. Sekuła Beata - j. angielski
  44. Skrodzka Elżbieta - j. francuski
  45. Stachowiak Sylwia - j. polski
  46. Stankowski Dariusz - przedmioty informatyczne
  47. Stępniak Katarzyna - j. angielski
  48. Surdyka Dariusz - przedmioty informatyczne
  49. Szwanc Alicja - j. angielski
  50. Świetlik Mariusz - wicedyrektor, historia, wos
  51. Ustupska-Kubeczek Joanna - j. angielski
  52. Wołowiec-Nolewajka Anna - geografia, historia i społeczeństwo
  53. Załęska-Michniak Małgorzata - j. niemiecki
  54. Żurek-Gałka Joanna - religia


 
Facebook Centrum Edukacji Dziennik elektroniczny Vulcan Dziennik elektroniczny Vulcan youngface.tv/centrum-edukacji Brazowa tarcza 2014 Szkolny Klub Sportowy GWAREK Zabrze





Lista artykułów  • Lista gazetki  • Newsy
Valid XHTML 1.0  • Valid CSS 3
Erasmus plus nasza jakość twoja szansa Biuletyn Informacji Publicznej - Zabrze System Elektronicznej Komunikacji Administracji Publicznej
Daniel 'zoNE' Gabryś